« لینک های دانلود تا اطلاع ثانوی رایگان می باشد »

دانلود سریال Dark Angel (2000–2002)

آرشیو حروفی فیلم
آرشیو حروفی سریال
Dark Angel
ژانر : مدت زمان :
60 دقیقه
زبان : شبکه پخش کننده : کشور : رده سنی :
TV-14
سازنده : زیرنویس :
ندارد
ستارگان : تعداد فصل :
دو فصل کامل
خلاصه داستان : گروهی از کودکان که دارای ژنتیکی پیشرفته می باشند از آزمایشگاهی که روی آنها پروژه هایی انجام می شد فرار کردند .سال ها بعد Max را ملاقات می کنیم او که یکی از فراري ها بود حالا مشغول خدمات پیام آوری در شمال شرقی است و ...
افزودن به لیست
لینک های دانلود
7.4
از 26151 نفر
Nominated for 1 Golden Globe. Another 8 wins & 22 nominations. See more awards »

« ثبت گزارش اشکال در دانلود »

بازیگران : 469 نفر
کارگردانان : 1 نفر
نویسندگان : 2 نفر
نمایش ستارگان فیلم
نمایش همه عوامل
Jessica Alba Jessica Alba
 Max Guevera / ... (42 episodes, 2000-2002)
Michael Weatherly Michael Weatherly
 Logan Cale (42 episodes, 2000-2002)
Richard Gunn Richard Gunn
 Calvin 'Sketchy' Theodore / ... (42 episodes, 2000-2002)
J.C. MacKenzie J.C. MacKenzie
 Reagan 'Normal' Ronald (42 episodes, 2000-2002)
Valarie Rae Miller Valarie Rae Miller
 Cynthia 'Original Cindy' McEachin / ... (42 episodes, 2000-2002)
John Savage John Savage
 Donald Lydecker (24 episodes, 2000-2001)
Jensen Ackles Jensen Ackles
 Alec / ... (22 episodes, 2001-2002)
Alimi Ballard Alimi Ballard
 Herbal Thought (21 episodes, 2000-2001)
Martin Cummins Martin Cummins
 Ames White (21 episodes, 2001-2002)
Kevin Durand Kevin Durand
 Joshua / ... (21 episodes, 2001-2002)
Ashley Scott Ashley Scott
 Asha Barlow (21 episodes, 2001-2002)
Peter Bryant Peter Bryant
 Bling (14 episodes, 2000-2001)
Jennifer Blanc-Biehn Jennifer Blanc-Biehn
 Kendra Maibaum (13 episodes, 2000-2001)
Craig Veroni Craig Veroni
 Otto / ... (11 episodes, 2001-2002)
Geneva Locke Geneva Locke
 Young Max (11 episodes, 2000-2001)
Fulvio Cecere Fulvio Cecere
 Sandoval / ... (9 episodes, 2000-2002)
Byron Mann Byron Mann
 Det. Matt Sung (8 episodes, 2000-2002)
William Gregory Lee William Gregory Lee
 Zack / ... (8 episodes, 2000-2001)
Mark Lukyn Mark Lukyn
 Operative 1 / ... (8 episodes, 2001-2002)
Chris Lazar Chris Lazar
 Young Zack (7 episodes, 2000-2001)
Brian Markinson Brian Markinson
 Dr. Sam Carr (6 episodes, 2000-2002)
Nana Visitor Nana Visitor
 Dr. Elizabeth Renfro / ... (6 episodes, 2001)
Gabrielle Rose Gabrielle Rose
 Moorehead (5 episodes, 2002)
Fred Ewanuick Fred Ewanuick
 Luke / ... (5 episodes, 2001-2002)
Darcy Laurie Darcy Laurie
 Dix / ... (5 episodes, 2001-2002)
Jade C. Bell Jade C. Bell
 Sebastian (5 episodes, 2001)
Rekha Sharma Rekha Sharma
 Dr. Beverly Shankar / ... (5 episodes, 2001-2002)
Rob Freeman Rob Freeman
 Sergeant / ... (5 episodes, 2000-2001)
Sky Miles Sky Miles
 Sky (5 episodes, 2001-2002)
Nicole Bilderback Nicole Bilderback
 Brin / ... (4 episodes, 2000-2001)
Lisa Ann Cabasa Lisa Ann Cabasa
 Tinga / ... (4 episodes, 2001)
Robert Gossett Robert Gossett
 James McGinnis (4 episodes, 2000-2001)
Stephen Lee Stephen Lee
 Dan Vogelsang (4 episodes, 2000)
Brian Jensen Brian Jensen
 Mole / ... (4 episodes, 2001-2002)
Jason Griffith Jason Griffith
 Operative 2 (4 episodes, 2002)
Darren Moore Darren Moore
 AA Man / ... (4 episodes, 2000-2002)
Ron Blecker Ron Blecker
 Drill Instructor / ... (4 episodes, 2000-2001)
Mike Mitchell Mike Mitchell
 Guard 1 / ... (4 episodes, 2000-2002)
Kim Hawthorne Kim Hawthorne
 Jacinda Katsuno (3 episodes, 2000-2001)
Michasha Armstrong Michasha Armstrong
 Tuck the Steelhead / ... (3 episodes, 2001)
Malcolm Stewart Malcolm Stewart
 Director Paul Simms (3 episodes, 2002)
Kris Pope Kris Pope
 Rafer (3 episodes, 2001)
Emily Holmes Emily Holmes
 Saleswoman / ... (3 episodes, 2001-2002)
Daniel Bacon Daniel Bacon
 Control Room Tech 1 / ... (3 episodes, 2001)
Bobby Stewart Bobby Stewart
 Bald Cop / ... (3 episodes, 2000-2002)
Glenn Ennis Glenn Ennis
 TAC Officer / ... (3 episodes, 2001)
Evan Stewart Evan Stewart
 Anchorman (3 episodes, 2002)
Dagmar Midcap Dagmar Midcap
 Newscaster / ... (3 episodes, 2002)
Garry Chalk Garry Chalk
 Lt. Walter Eastep (3 episodes, 2000-2001)
Dylan Pearson Dylan Pearson
 Blonde Boy / ... (3 episodes, 2000-2001)
Robert Lewis Robert Lewis
 Dochnovich (3 episodes, 2000-2001)
Catherine Lough Haggquist Catherine Lough Haggquist
 News Anchor / ... (3 episodes, 2000-2001)
Colin Lawrence Colin Lawrence
 TAC OP O'Neill / ... (3 episodes, 2001)
Patrick Kilpatrick Patrick Kilpatrick
 Red Five (2 episodes, 2001)
Kandyse McClure Kandyse McClure
 Annie Fisher (2 episodes, 2002)
Rob LaBelle Rob LaBelle
 Engel - Manticore Scientist / ... (2 episodes, 2001)
Paul Perri Paul Perri
 Senator McKinley (2 episodes, 2002)
Lawrence Pressman Lawrence Pressman
 Uncle Jonas Cale (2 episodes, 2001)
Douglas O'Keeffe Douglas O'Keeffe
 Bruno Anselmo (2 episodes, 2000-2001)
Alex Zahara Alex Zahara
 Johanssen (2 episodes, 2001)
G. Michael Gray G. Michael Gray
 Dieter / ... (2 episodes, 2000-2001)
John Mann John Mann
 British Eddy (2 episodes, 2001)
Mark Gibbon Mark Gibbon
 Red Six (2 episodes, 2001)
Josh Byer Josh Byer
 Gate Soldier / ... (2 episodes, 2000-2002)
Tara Fynn Tara Fynn
 Emily Gilan / ... (2 episodes, 2001-2002)
Ian Marsh Ian Marsh
 Doorman 1 / ... (2 episodes, 2001-2002)
Carlene Furk Carlene Furk
 Lickety Split Girl (2 episodes, 2000)
Bethoe Shirkoff Bethoe Shirkoff
 Mrs. Moreno (2 episodes, 2001)
Vincent Walker Vincent Walker
 Guy with Shotgun / ... (2 episodes, 2000-2001)
Antonio Cupo Antonio Cupo
 Male X5 / ... (2 episodes, 2001)
Rob deLeeuw Rob deLeeuw
 Man / ... (2 episodes, 2001)
David Coles David Coles
 Forensics Cleaner / ... (2 episodes, 2001-2002)
Irene Chang Irene Chang
 Sebastian's Nurse (2 episodes, 2001)
Taras Kostyuk Taras Kostyuk
 Red Seven (2 episodes, 2001)
Sonya Salomaa Sonya Salomaa
 Lux (2 episodes, 2001)
Kaare Anderson Kaare Anderson
 Cop 1 - Thug / ... (2 episodes, 2001-2002)
Brayden Bullen Brayden Bullen
 Ray / ... (2 episodes, 2001-2002)
Simon Burnett Simon Burnett
 Phalanx Warrior / ... (2 episodes, 2001-2002)
Emy Aneke Emy Aneke
 Waiter / ... (2 episodes, 2000-2001)
Eileen Pedde Eileen Pedde
 Hannah / ... (2 episodes, 2000)
Kyley Statham Kyley Statham
 Young Jondy (2 episodes, 2000)
Christopher Gordon Christopher Gordon
 Phalanx Warrior / ... (2 episodes, 2001-2002)
Kyle Alisharan Kyle Alisharan
 Operative (2 episodes, 2001)
John Callander John Callander
 Motel Clerk / ... (2 episodes, 2001)
Dominika Juillet Dominika Juillet
 Priestess (2 episodes, 2002)
Dee Jay Jackson Dee Jay Jackson
 Gordie / ... (2 episodes, 2000-2002)
Ron Selmour Ron Selmour
 Brig Guard 1 / ... (2 episodes, 2000-2002)
Winston Brown Winston Brown
 Bartender (2 episodes, 2001)
Russell Ferrier Russell Ferrier
 Desk Cop / ... (2 episodes, 2000-2002)
Oscar Goncalves Oscar Goncalves
 Sector Cop 1 / ... (2 episodes, 2001-2002)
Brian Drummond Brian Drummond
 Special OP 2 / ... (2 episodes, 2001)
Angela Moore Angela Moore
 Female Beat Cop / ... (2 episodes, 2001)
Bob Wilde Bob Wilde
 Inspector / ... (2 episodes, 2000-2001)
Norman Armour Norman Armour
 A Young Sandeman / ... (2 episodes, 2001)
Michael Sunczyk Michael Sunczyk
 Pick Up Truck Driver / ... (2 episodes, 2000-2002)
Sean Bockhold Sean Bockhold
 X7 / ... (2 episodes, 2001)
Storma Storma
 Dominatrix 2 / ... (2 episodes, 2000-2001)
Marcus Moldowan Marcus Moldowan
 Omar (2 episodes, 2000)
Brad Loree Brad Loree
 Sector Cop 1 / ... (2 episodes, 2000-2002)
Lance Gibson Lance Gibson
 Half Dead / ... (2 episodes, 2001-2002)
Scott Heindl Scott Heindl
 Jack / ... (2 episodes, 2000-2001)
Tyler Labine Tyler Labine
 Cyril the Biochemist / ... (2 episodes, 2000-2001)
Dion Luther Dion Luther
 Bill Hailey / ... (2 episodes, 2002)
Suleka Mathew Suleka Mathew
 News Reporter / ... (2 episodes, 2000)
Ryan Robbins Ryan Robbins
 Arnie Haas (2 episodes, 2000-2001)
Omega Kayne Omega Kayne
 Cop / ... (2 episodes, 2000)
Ty Olsson Ty Olsson
 Driver 2000 / ... (2 episodes, 2000-2002)
Christine Chatelain Christine Chatelain
 Max's Young Mother (2 episodes, 2000)
Michael-Ann Connor Michael-Ann Connor
 Woman at Boarding House (2 episodes, 2001-2002)
Angela Uyeda Angela Uyeda
 Cop #2 / ... (2 episodes, 2001)
Alessandro Juliani Alessandro Juliani
 Druid (2 episodes, 2000-2002)
Joshua Alba Joshua Alba
 Krit (1 episode, 2001)
Alex Carter Alex Carter
 Sidney Croal - Synthedyne CEO (1 episode, 2001)
Ashley Crow Ashley Crow
 Trudy (1 episode, 2001)
Rainn Wilson Rainn Wilson
 Phil (1 episode, 2001)
Joey Aresco Joey Aresco
 Captain Dale Swanstrom (1 episode, 2000)
Abraham Benrubi Abraham Benrubi
 Break (1 episode, 2000)
Stanley Kamel Stanley Kamel
 Edgar Sonrisa (1 episode, 2000)
Nicki Aycox Nicki Aycox
 Syl (1 episode, 2001)
Brenda Bakke Brenda Bakke
 Dr. Adriana Vertes (1 episode, 2001)
Michael Benyaer Michael Benyaer
 Onion Runyon (1 episode, 2001)
R. Emery Bright R. Emery Bright
 Zakes Kani (1 episode, 2001)
David Kaye David Kaye
 Sage / ... (1 episode, 2001)
George Cheung George Cheung
 Dr. Tanaka (1 episode, 2000)
Brenda James Brenda James
 Valerie Cale (1 episode, 2000)
Kristin Bauer van Straten Kristin Bauer van Straten
 Lydia Meyerson (1 episode, 2000)
Jamie Bell Jamie Bell
 X6 / ... (1 episode, 2001)
Jaren Brandt Bartlett Jaren Brandt Bartlett
 Kid (1 episode, 2001)
Sarah Carter Sarah Carter
 Katarina (1 episode, 2001)
Robert Floyd Robert Floyd
 Father Destry (1 episode, 2001)
Susan Hogan Susan Hogan
 Aunt Margo (1 episode, 2001)
James Kidnie James Kidnie
 Gerhardt Bronck (1 episode, 2001)
Kevin McNulty Kevin McNulty
 Gil (1 episode, 2001)
Tangelia Rouse Tangelia Rouse
 Diamond Latrell (1 episode, 2001)
Frankie J. Allison Frankie J. Allison
 Shakes (1 episode, 2002)
Scott Bellis Scott Bellis
 Lab Tech (1 episode, 2002)
Michael Bower Michael Bower
 Brain (1 episode, 2002)
Henri Lubatti Henri Lubatti
 C.J. Sandeman (1 episode, 2002)
Callum Keith Rennie Callum Keith Rennie
 Sheriff Lamar (1 episode, 2002)
Keegan Connor Tracy Keegan Connor Tracy
 Rain (1 episode, 2002)
Rick Worthy Rick Worthy
 Lieutenant Clemente (1 episode, 2002)
Mark Houghton Mark Houghton
 Captain Exter (1 episode, 2000)
Tony Perez Tony Perez
 Nathan Herrero (1 episode, 2000)
Paul Popowich Paul Popowich
 Darren McKennon (1 episode, 2000)
Branden Williams Branden Williams
 Eric (1 episode, 2000)
John Cassini John Cassini
 Blond Cop (1 episode, 2001)
Nicki Clyne Nicki Clyne
 Fixit / ... (1 episode, 2001)
Shireen Crutchfield Shireen Crutchfield
 Jace (1 episode, 2001)
Winnie Hung Winnie Hung
 Maid (1 episode, 2001)
Mack 10 Mack 10
 Tacoma Bleed (1 episode, 2001)
Master P Master P
 Duvalier (1 episode, 2001)
Claudette Roche Claudette Roche
 Rita (1 episode, 2001)
Mark Rolston Mark Rolston
 Herman Colberg (1 episode, 2001)
Sebastian Spence Sebastian Spence
 Charles Smith (1 episode, 2001)
Tony Alcantar Tony Alcantar
 Irving (1 episode, 2002)
Terry Chen Terry Chen
 S1W Member (1 episode, 2002)
David Gianopoulos David Gianopoulos
 Tony Rinaldi (1 episode, 2002)
Erin Karpluk Erin Karpluk
 Gem / ... (1 episode, 2002)
Michael Kopsa Michael Kopsa
 Robert Berrisford (1 episode, 2002)
Enuka Okuma Enuka Okuma
 Dr. Colleen Harrington (1 episode, 2002)
Sam Witwer Sam Witwer
 Marrow (1 episode, 2002)
John Dennis Johnston John Dennis Johnston
 Major Jake Sanders (1 episode, 2000)
Lisa Rodríguez Lisa Rodríguez
 Alina Herrero (1 episode, 2000)
Rodney Rowland Rodney Rowland
 Mitch - Valerie's Husband (1 episode, 2000)
Robert Carter Robert Carter
 Bald Transgenic (1 episode, 2001)
Darrell Lee-Izeard Darrell Lee-Izeard
 Bodygaurd (1 episode, 2001)
Gus Lynch Gus Lynch
 Mack (1 episode, 2001)
Sarah Jane Morris Sarah Jane Morris
 Ralph / ... (1 episode, 2001)
Kurt Max Runte Kurt Max Runte
 Clyde (1 episode, 2001)
Janet Wright Janet Wright
 Annie (1 episode, 2001)
Matthew Currie Holmes Matthew Currie Holmes
 Push (1 episode, 2002)
Meghan Ory Meghan Ory
 Rachel Berrisford (1 episode, 2002)
Garwin Sanford Garwin Sanford
 Head Priest (1 episode, 2002)
Cary Shields Cary Shields
 S1W Leader (1 episode, 2002)
Sarah Strange Sarah Strange
 Elizabeth Blanchard / ... (1 episode, 2002)
Murray Lowry Murray Lowry
 Drunk (1 episode, 2000)
A.C. Peterson A.C. Peterson
 Warden Terrence Leeson (1 episode, 2000)
Troy Ruptash Troy Ruptash
 Jon Darius (1 episode, 2000)
Dexter Bell Dexter Bell
 Snuffy (1 episode, 2001)
Thomas de Schutter Thomas de Schutter
 Pierpont Lemkin (1 episode, 2001)
James Kirk James Kirk
 Young Ben (1 episode, 2001)
Jesse Moss Jesse Moss
 Bullett / ... (1 episode, 2001)
Michael David Simms Michael David Simms
 Police Captain (1 episode, 2001)
Todd Stashwick Todd Stashwick
 Sally (1 episode, 2001)
Shawn Stewart Shawn Stewart
 Bloody Fighter 1 (1 episode, 2001)
Ian Tracey Ian Tracey
 B.C. (1 episode, 2001)
Yee Jee Tso Yee Jee Tso
 Lanky Messenger (1 episode, 2001)
Noah Beggs Noah Beggs
 Detective Krakow (1 episode, 2002)
Noel Callahan Noel Callahan
 Vid Kid (1 episode, 2002)
Jacob Chaos Jacob Chaos
 Lab Coat Man (1 episode, 2002)
Tracy Ryan Tracy Ryan
 Mia (1 episode, 2002)
Camille Sullivan Camille Sullivan
 Lida (1 episode, 2002)
Jerry Wasserman Jerry Wasserman
 Dr. George (1 episode, 2002)
Peter Williams Peter Williams
 Hal (1 episode, 2002)
P.J. Johal P.J. Johal
 Technician (1 episode, 2000)
Zinaid Memisevic Zinaid Memisevic
 Captain (1 episode, 2000)
Harsh Nayyar Harsh Nayyar
 Mr. Sivapathasindaram (1 episode, 2000)
Sarah-Jane Redmond Sarah-Jane Redmond
 Lauren Braganza (1 episode, 2000)
Shannon Sutter Shannon Sutter
 Maria (1 episode, 2000)
Mike Weinberg Mike Weinberg
 Jude Thatcher (1 episode, 2000)
Malkolm Alburquenque Malkolm Alburquenque
 Case Smith (1 episode, 2001)
Anita Brown Anita Brown
 Gill Girl (1 episode, 2001)
Danny Dworkis Danny Dworkis
 Detective (1 episode, 2001)
Paul Jamieson Paul Jamieson
 Overcoat Man (1 episode, 2001)
Ken Kirzinger Ken Kirzinger
 Bloody Fighter 2 (1 episode, 2001)
David Livingstone David Livingstone
 Man (1 episode, 2001)
Travis MacDonald Travis MacDonald
 Bum (1 episode, 2001)
David Parker David Parker
 Officer Pearson (1 episode, 2001)
Samantha Smith Samantha Smith
 Daphne (1 episode, 2001)
José Vargas José Vargas
 Jorge (1 episode, 2001)
Salvator Xuereb Salvator Xuereb
 Dean (1 episode, 2001)
Eric Breker Eric Breker
 Agent 1 (1 episode, 2002)
Laurie Brunetti Laurie Brunetti
 Dougie 'Books' Colantonio (1 episode, 2002)
Devin Douglas Drewitz Devin Douglas Drewitz
 Samuel (1 episode, 2002)
Gerry Durand Gerry Durand
 ND Cop (1 episode, 2002)
Fiona Hogan Fiona Hogan
 Muriel (1 episode, 2002)
Thomas Milburn Jr. Thomas Milburn Jr.
 SWAT Guy 1 (1 episode, 2002)
Kett Turton Kett Turton
 Jonathan (1 episode, 2002)
Ralph Alderman Ralph Alderman
 Impound Clerk (1 episode, 2000)
Rick Dobran Rick Dobran
 Julio (1 episode, 2000)
Biannca Gurniak Biannca Gurniak
 Girl (1 episode, 2000)
Lauren Lee Smith Lauren Lee Smith
 Natalie (1 episode, 2000)
James Ashcroft James Ashcroft
 Deputy Hallahan (1 episode, 2001)
Steve Bacic Steve Bacic
 Soldier 2 (1 episode, 2001)
Sean Campbell Sean Campbell
 Special OP 1 (1 episode, 2001)
Stefania Ciccone Stefania Ciccone
 Mrs. Le Pera (1 episode, 2001)
Jessica Crockett Jessica Crockett
 Louise (1 episode, 2001)
John DeSantis John DeSantis
 The Mangler - Miller (1 episode, 2001)
Jason Diablo Jason Diablo
 Mr. Scott (1 episode, 2001)
Jenn Forgie Jenn Forgie
 Clerk at Coroner's Office (1 episode, 2001)
Lorena Gale Lorena Gale
 Teacher (1 episode, 2001)
Jonah Glasgow Jonah Glasgow
 Young Jace (1 episode, 2001)
Jesse Hutch Jesse Hutch
 Gill Guy (1 episode, 2001)
Jennifer Jasey Jennifer Jasey
 Shelly (1 episode, 2001)
Jillian Marie Jillian Marie
 Trina (1 episode, 2001)
Seth Ranaweera Seth Ranaweera
 Shashi (1 episode, 2001)
Kendall Saunders Kendall Saunders
 Brittannica (1 episode, 2001)
Troy Turi Troy Turi
 Thug (1 episode, 2001)
David Yee David Yee
 Vendor 1 (1 episode, 2001)
Sarah Cole Burnett Sarah Cole Burnett
 Emma (1 episode, 2002)
Simonee Chichester Simonee Chichester
 S1W 1 (1 episode, 2002)
Alex Farquharson Alex Farquharson
 Boy at Gas Line-up (1 episode, 2002)
Micah Gardener Micah Gardener
 Simon Lehane (1 episode, 2002)
John Juliani John Juliani
 The Boss (1 episode, 2002)
Jorge Vargas Jorge Vargas
 Bug (1 episode, 2002)
Gustavo Febres Gustavo Febres
 Fico (1 episode, 2000)
Michelle Goh Michelle Goh
 Michiko (1 episode, 2000)
Jessica Amlee Jessica Amlee
 Brittany (1 episode, 2001)
Dean Aylesworth Dean Aylesworth
 Gas Station Attendant (1 episode, 2001)
Link Baker Link Baker
 Sven (1 episode, 2001)
Brendan Beiser Brendan Beiser
 Blue Collar Husband (1 episode, 2001)
Daniel Boileau Daniel Boileau
 Benny (1 episode, 2001)
Greg Chan Greg Chan
 Vendor 2 (1 episode, 2001)
Deanne Henry Deanne Henry
 Serena - Rafer's Mom (1 episode, 2001)
Chris Kramer Chris Kramer
 Mike (1 episode, 2001)
Odessa Munroe Odessa Munroe
 Ling Ling (1 episode, 2001)
Ryan Nelson Ryan Nelson
 Young Cop (1 episode, 2001)
Louis Chirillo Louis Chirillo
 Bobby No Neck (1 episode, 2002)
Ben Cotton Ben Cotton
 Biker at Gas Line-up (1 episode, 2002)
Aaron Douglas Aaron Douglas
 Clerk (1 episode, 2002)
Ryan Drescher Ryan Drescher
 Tim (1 episode, 2002)
Amy Dumas Amy Dumas
 Thula (1 episode, 2002)
Kuba Kuba
 S1W 2 (1 episode, 2002)
Adrian Glynn McMorran Adrian Glynn McMorran
 Dylan (1 episode, 2002)
Michael Sbrizzi Michael Sbrizzi
 Biggs (1 episode, 2002)
Alex Green Alex Green
 Security Guard (1 episode, 2000)
D. Neil Mark D. Neil Mark
 Checkpoint Cop 2 (1 episode, 2000)
Emily Tennant Emily Tennant
 Language Student 1 (1 episode, 2000)
Rob Court Rob Court
 Tech 1 (1 episode, 2001)
Kendall Cross Kendall Cross
 Bitsy (1 episode, 2001)
Colin Cunningham Colin Cunningham
 Transhuman - DAC (1 episode, 2001)
Keith Dallas Keith Dallas
 O.G. (1 episode, 2001)
Mike Dopud Mike Dopud
 Cop 3 (1 episode, 2001)
Todd Fenwick Todd Fenwick
 Hulk (1 episode, 2001)
Paul Irani Paul Irani
 John Gilan (1 episode, 2001)
Leslie Jones Leslie Jones
 Waitress (1 episode, 2001)
Keir MacPherson Keir MacPherson
 Concierge (1 episode, 2001)
Bridget O'Sullivan Bridget O'Sullivan
 Matronly Woman (1 episode, 2001)
Shawn Reis Shawn Reis
 Red Eight (1 episode, 2001)
Jane Sowerby Jane Sowerby
 Blue Collar Wife (1 episode, 2001)
Rick Tae Rick Tae
 Proprietor (1 episode, 2001)
Jeffrey Ballard Jeffrey Ballard
 Dalton (1 episode, 2002)
Peter Benson Peter Benson
 Walter (1 episode, 2002)
L. Harvey Gold L. Harvey Gold
 Lawyer (1 episode, 2002)
Dean Redman Dean Redman
 S1W 3 (1 episode, 2002)
Suzanne Ristic Suzanne Ristic
 Maid (1 episode, 2002)
Kristie Marsden Kristie Marsden
 Lucy (1 episode, 2000)
Brittany Moldowan Brittany Moldowan
 Language Student 2 (1 episode, 2000)
Marcus Sim Marcus Sim
 Teenager 1 (1 episode, 2000)
Paul Anthony Paul Anthony
 Guard (1 episode, 2001)
Matthew Brevner Matthew Brevner
 Baseball Kid (1 episode, 2001)
Jonross Fong Jonross Fong
 Henry (1 episode, 2001)
Thomas Hunt Thomas Hunt
 D'Nardis (1 episode, 2001)
Alana Husband Alana Husband
 Female X6 (1 episode, 2001)
Peter Scoular Peter Scoular
 Bellman (1 episode, 2001)
Michael Teigen Michael Teigen
 Bennett (1 episode, 2001)
James Tsai James Tsai
 Neighbor (1 episode, 2001)
Garfield Wilson Garfield Wilson
 Gun Happy Cop (1 episode, 2001)
Lee Jay Bamberry Lee Jay Bamberry
 Ringmaster (1 episode, 2002)
Cameron Bright Cameron Bright
 Johnny (1 episode, 2002)
Mark Burgess Mark Burgess
 Rev. Caldwell (1 episode, 2002)
Juliet Dunn Juliet Dunn
 Desk Nurse (1 episode, 2002)
Alison Matthews Alison Matthews
 Female Newscaster (1 episode, 2002)
Todd Talbot Todd Talbot
 Paramedic 1 (1 episode, 2002)
Christopher Attadia Christopher Attadia
 Language Student 3 (1 episode, 2000)
Aaron Joseph Aaron Joseph
 Teenager 2 (1 episode, 2000)
David King David King
 Hank (1 episode, 2000)
Shannon Powell Shannon Powell
 Terrorist - Waitress (1 episode, 2000)
Paul J. Andersen Paul J. Andersen
 Manticore Guard (1 episode, 2001)
Julia Arkos Julia Arkos
 Tammy (1 episode, 2001)
Andrew Francis Andrew Francis
 Male X6 (1 episode, 2001)
Patrick Gallagher Patrick Gallagher
 Hispanic Cop (1 episode, 2001)
Chris Gauthier Chris Gauthier
 Mechanic (1 episode, 2001)
Glen Gould Glen Gould
 Prisoner (1 episode, 2001)
John Hainsworth John Hainsworth
 Skinny Homeless Guy (1 episode, 2001)
Aidan Jarrar Aidan Jarrar
 Young Sam (1 episode, 2001)
Fred Keating Fred Keating
 Buddy Thompson (1 episode, 2001)
Zen Shane Lim Zen Shane Lim
 Young Chinese (1 episode, 2001)
Brad Mooney Brad Mooney
 Pitcher (1 episode, 2001)
Lurene Music Lurene Music
 Marianne (1 episode, 2001)
Jana Ritter Jana Ritter
 Asha Look-A-Like (1 episode, 2001)
David Berner David Berner
 Host (1 episode, 2002)
David Haysom David Haysom
 Checkpoint Cop (1 episode, 2002)
Sharon Heath Sharon Heath
 Nurse (1 episode, 2002)
Sadie Lawrence Sadie Lawrence
 Young Widow (1 episode, 2002)
Simon Longmore Simon Longmore
 Arcade Cop (1 episode, 2002)
Jim Thorburn Jim Thorburn
 Steve (1 episode, 2002)
Duane Dickinson Duane Dickinson
 Guard 2 (1 episode, 2000)
Chris Duggan Chris Duggan
 Brig Guard 2 (1 episode, 2000)
Scantone Jones Scantone Jones
 Cop (1 episode, 2000)
Ryan Keogh Ryan Keogh
 Language Session Kid (1 episode, 2000)
Nicole G. Leier Nicole G. Leier
 Phone Girl 1 (1 episode, 2000)
Kent O'Connor Kent O'Connor
 Struggling Child (1 episode, 2000)
Wren Roberts Wren Roberts
 Terrorist 1 (1 episode, 2000)
David Abbott David Abbott
 Minister (1 episode, 2001)
Jaron Albertin Jaron Albertin
 Logan Look-A-Like (1 episode, 2001)
Carson Carson
 Guy on the Cross (1 episode, 2001)
Christian Deans Christian Deans
 Biker 3 (1 episode, 2001)
Amanda Hardy Amanda Hardy
 Veronica (1 episode, 2001)
Grace Park Grace Park
 Female Breeding X5 (1 episode, 2001)
Owen Rilan Owen Rilan
 Cop 2 (1 episode, 2001)
Kimani Ray Smith Kimani Ray Smith
 Bearded Homeless Guy (1 episode, 2001)
Raugi Yu Raugi Yu
 Ticket Taker (1 episode, 2001)
Sarah Le Greca Sarah Le Greca
 Young Woman (1 episode, 2002)
Charlie Mayrs Charlie Mayrs
 2nd Heckler (1 episode, 2002)
Paul Moniz de Sa Paul Moniz de Sa
 Uniformed Cop (1 episode, 2002)
Alanis Peart Alanis Peart
 Second Nurse (1 episode, 2002)
Carolyn Tweedle Carolyn Tweedle
 Cat Woman (1 episode, 2002)
Ellie Chapple Ellie Chapple
 Phone Girl 2 (1 episode, 2000)
Christopher Gora Christopher Gora
 Terrorist 2 (1 episode, 2000)
Bruce Pinard Bruce Pinard
 Guard 3 (1 episode, 2000)
John Sampson John Sampson
 Thug 1 (1 episode, 2000)
Steve Archer Steve Archer
 Tech (1 episode, 2001)
James R. Bayliss James R. Bayliss
 Manticore Janitor (1 episode, 2001)
Donald Fong Donald Fong
 Dead Chinese 1 (1 episode, 2001)
Angelika Libera Angelika Libera
 Pretty Redhead (1 episode, 2001)
Deb Macatumpag Deb Macatumpag
 She-Beast (1 episode, 2001)
Cindy Lou Powell Cindy Lou Powell
 Dominatrix 1 (1 episode, 2001)
Darryl Quon Darryl Quon
 Bouncer (1 episode, 2001)
Jim Shield Jim Shield
 Bronck Goon (1 episode, 2001)
Kwesi Ameyaw Kwesi Ameyaw
 Lab Tech (1 episode, 2002)
Sean Amsing Sean Amsing
 Wallace (1 episode, 2002)
Mitchell Kosterman Mitchell Kosterman
 Lieutenant (1 episode, 2002)
Tiffany Lyndall-Knight Tiffany Lyndall-Knight
 TV Commercial (1 episode, 2002)
Alejandro Rae Alejandro Rae
 Shop Clerk (1 episode, 2002)
Lori Stewart Lori Stewart
 Phalanx Warrior (1 episode, 2002)
María Fabiana Domínguez María Fabiana Domínguez
 Rebecca Cuthrell (1 episode, 2000)
Derek Morrison Derek Morrison
 Thug 2 (1 episode, 2000)
Rydyr Morse Rydyr Morse
 Thug (1 episode, 2000)
Warren Takeuchi Warren Takeuchi
 Coroner (1 episode, 2000)
Rob Bruner Rob Bruner
 Angelo Biondello (1 episode, 2001)
Martin Budny Martin Budny
 Tracking Van Tech (1 episode, 2001)
Kevin Conway Kevin Conway
 Operative at Warehouse (1 episode, 2001)
Jodelle Ferland Jodelle Ferland
 Annabelle (1 episode, 2001)
Laara Ong Laara Ong
 Dead Chinese 2 (1 episode, 2001)
Justin Sain Justin Sain
 Pond Man (1 episode, 2001)
French Tickner French Tickner
 Father McAllister (1 episode, 2001)
Steven McMichael Steven McMichael
 Phalanx Warrior (1 episode, 2002)
Miles Meadows Miles Meadows
 Rollins (1 episode, 2002)
Laara Sadiq Laara Sadiq
 Attending Nurse (1 episode, 2002)
Darren E. Scott Darren E. Scott
 SWAT Guy 2 (1 episode, 2002)
Stephen Spender Stephen Spender
 Security Guard (1 episode, 2002)
Vince Crestejo Vince Crestejo
 Chinese Man (1 episode, 2000)
Colin Foo Colin Foo
 Proprietor (1 episode, 2000)
Leslie McMichael Leslie McMichael
 Girl (1 episode, 2000)
Robert Weiss Robert Weiss
 Soldier (1 episode, 2000)
Lisa Calder Lisa Calder
 Flo (1 episode, 2001)
Gillian Carfra Gillian Carfra
 Woman (1 episode, 2001)
Guyle Fraizer Guyle Fraizer
 Technician (1 episode, 2001)
Nicholas Harrison Nicholas Harrison
 Cop 1 (1 episode, 2001)
Judith McDowell Judith McDowell
 Lady With Rosary (1 episode, 2001)
Nancy Sivak Nancy Sivak
 Mary Jo (1 episode, 2001)
Mike LaPage Mike LaPage
 Perimeter Cop (1 episode, 2002)
Zak Santiago Zak Santiago
 Kurt (1 episode, 2002)
Gavin Buhr Gavin Buhr
 Henry (1 episode, 2000)
Jasmin Dring Jasmin Dring
 Proprietor's Wife (1 episode, 2000)
Hiro Kanagawa Hiro Kanagawa
 Theo (1 episode, 2000)
Taayla Markell Taayla Markell
 Mercy Chang (1 episode, 2000)
Claude Duhamel Claude Duhamel
 Clerk (1 episode, 2001)
Adam Henderson Adam Henderson
 Manticore Doctor (1 episode, 2001)
Greg Kean Greg Kean
 Male Doctor (1 episode, 2001)
Craig Lapthorne Craig Lapthorne
 Uniformed Cop (1 episode, 2002)
Eliza Norbury Eliza Norbury
 Janis (1 episode, 2002)
Ari Solomon Ari Solomon
 CDC Tech (1 episode, 2002)
Richard Lett Richard Lett
 Fence (1 episode, 2000)
Donny Lucas Donny Lucas
 Paramedic (1 episode, 2000)
Ryan DeBoer Ryan DeBoer
 X6-252 (1 episode, 2001)
Carolyne Maraghi Carolyne Maraghi
 Tia (1 episode, 2001)
Cameron McDonald Cameron McDonald
 Cop (1 episode, 2001)
Veena Sood Veena Sood
 Female Doctor (1 episode, 2001)
Lorin Heath Lorin Heath
 CeCe (1 episode, 2002)
Missy Peregrym Missy Peregrym
 Hottie Blood (1 episode, 2002)
Angelo Renai Angelo Renai
 Orderly (1 episode, 2000)
Lucia Walters Lucia Walters
 Nurse (1 episode, 2000)
Stephen Aberle Stephen Aberle
 Professor Long (1 episode, 2001)
Paul Becker Paul Becker
 Male X-5 (1 episode, 2001)
Judith Maxie Judith Maxie
 Jeanne Breitel (1 episode, 2001)
Vishanti Moosai Vishanti Moosai
 Eliza (1 episode, 2002)
Scott Bishop Scott Bishop
 Security Guard 1 (1 episode, 2000)
Brittany Cuevas Brittany Cuevas
 Young Max - 6 years (1 episode, 2001)
Dennis Kelli Dennis Kelli
 Marshal Lionel Parsons (1 episode, 2001)
Connor Widdows Connor Widdows
 Bugler (1 episode, 2001)
J.J. Johnston J.J. Johnston
 T-Shirt Vendor (1 episode, 2002)
Tahmoh Penikett Tahmoh Penikett
 ND Cop (1 episode, 2002)
Michael Eklund Michael Eklund
 Officer Miller (1 episode, 2000)
Brett Le Bourveau Brett Le Bourveau
 Cop 2 (1 episode, 2001)
Rowan Nielsen Rowan Nielsen
 ND Cop 1 (1 episode, 2002)
Donavon Stinson Donavon Stinson
 Bill - Channel 3 News (1 episode, 2002)
Reese McBeth Reese McBeth
 Young Man From Cell (1 episode, 2000)
Shekhar Paleja Shekhar Paleja
 Trooper (1 episode, 2001)
Zahf Paroo Zahf Paroo
 TV News Anchor (1 episode, 2001)
Darryl Scheelar Darryl Scheelar
 Sector Cop 2 (1 episode, 2002)
Robert Seckler Robert Seckler
 Break's Guard (1 episode, 2000)
Leanne Adachi Leanne Adachi
 Computer Tech (1 episode, 2001)
Liz Bakalar Liz Bakalar
 Greta (1 episode, 2002)
Robert Smith Robert Smith
 Pinstriped Suit Man (1 episode, 2002)
Peter Grasso Peter Grasso
 Guard (1 episode, 2000)
Peter Kent Peter Kent
 Security Guard Peter (1 episode, 2000)
Dalias Blake Dalias Blake
 Military Tech (1 episode, 2001)
Taylor Anne Reid Taylor Anne Reid
 Sophy (1 episode, 2000)
Christine Willes Christine Willes
 Church Lady (1 episode, 2002)
Gardiner Millar Gardiner Millar
 Man on the Street #2 (1 episode, 2002)
Jim Dunn Jim Dunn
 Intruder (1 episode, 2000)
Jenna Marie Gooch Jenna Marie Gooch
 Young Eva (1 episode, 2000)
Alexander Pervakov Alexander Pervakov
 Steroid Case Guard (1 episode, 2000)
Kate Luyben Kate Luyben
 Blonde at Party (1 episode, 2000)
Natassia Malthe Natassia Malthe
 Redhead at Party (1 episode, 2000)
Sylvesta Stuart Sylvesta Stuart
 TAC Leader (1 episode, 2000)
Steve Makaj Steve Makaj
 Lead Thug (1 episode, 2000)
Stephen Chang Stephen Chang
 Chinese agent (1 episode, 2001)
Kristian Messere Kristian Messere
 Crash Party Guest (1 episode, 2001)
Terri Douglas Terri Douglas
(1 episode, 2002)
Robert Hubbard Robert Hubbard
 Bicycle Messenger (1 episode, 2002)
Peter Shinkoda Peter Shinkoda
 Albino X (1 episode, 2002)
Leon Walls Leon Walls
 Perimeter Cop (1 episode, 2002)
Rey-Phillip Santos Rey-Phillip Santos
 Original Albino X / ... (uncredited) (2 episodes, 2000-2002)
Victor Bevine Victor Bevine
 Sebastian (uncredited) (2 episodes, 2001)
Susan Lay Susan Lay
 Alysa (uncredited) (2 episodes, 2002)
Susan Boyajian Susan Boyajian
(uncredited) (1 episode, 2000)
John MacDonald John MacDonald
 Terrorist (uncredited) (1 episode, 2000)
Philip MacHale Philip MacHale
 Bilideau - Lydecker's Lawyer (uncredited) (1 episode, 2000)
April Mills April Mills
 Seven (uncredited) (1 episode, 2000)
Cameron K. Smith Cameron K. Smith
 Homeless Man (uncredited) (1 episode, 2000)
Desiree Zurowski Desiree Zurowski
 Squatter Mom (uncredited) (1 episode, 2000)
Alexandria Hoeppner Alexandria Hoeppner
 Girl X6 (uncredited) (1 episode, 2001)
Peter New Peter New
 Janitor (uncredited) (1 episode, 2001)
Reginald Colin Rowley Reginald Colin Rowley
 Customer (uncredited) (1 episode, 2001)
Scarlett Bruns Scarlett Bruns
 Young Girl (uncredited) (1 episode, 2002)
Dave Cote Dave Cote
 Kid Punk (uncredited) (1 episode, 2002)
پیشنهادی
فیلم مرتبط با موضوع
مشاهده فیلم های بیشتر »
5ive Days to Midnight Graceland Training Day Star Trek: Enterprise Teenage Mutant Ninja Turtles Chicago P.D. Comrade Detective Captain Scarlet Wolf The Defenders